Sigorta Kaynak Planlama Sistemi

Sigorta Kaynak Planlama Sistemi

Bir sigorta aracısı olarak, üretim kayıtlarınızın, borç ve alacak takiplerinizin kusursuz ve sistemli bir şekilde yapılıyor olmasına ihtiyaç duyarsınız. İşletmenizin giderlerinin hesabını tutmak, finansal işlemleri kayıt altına almak ve gerekli gördüğünüz anda raporlayabilmek istersiniz.

Kredi kartlarınız ve banka işlemleriniz hesaplarınızın birer parçasıdır. Tüm bu hesapların etkin bir biçimde kayıt altına alınmasını ve sınırsız seçeneklerle raporlanmasını sağlayan, etkin sonuçlar alabileceğiniz ürünler sunuyoruz. Sigorta Kaynak Planlama Sistemi sigorta işletmenizde ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçları karşılayan temel ürünümüzdür.


Yaptığınız tüm işlemlerin güncel halini takip edebilir, görev zamanlayıcı, ajanda gibi fonksiyonel özellikler ile notlarınızı saklayabilirsiniz. Üstelik yetki sınırlandırma özelliğiyle görünmesini istemediğiniz alanları kısıtlayabilir, yetki seviyelerinin detaylarını belirleyebilirsiniz. Kısacası, bir sigorta yazılımından beklediğiniz özelliklerin çok daha ötesinde bir hizmete sahip olabileceğiniz bu yazılım paketi sayesinde işlem hataları, zaman kaybı ve düzensizliği engellersiniz.